НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР TEOXANE UKRAINE

- це освітня очна та онлайн школа косметології, яка вдосконалює майстерність та професійні навички фахівців, підвищує їхню кваліфікацію. На будь-якому етапі кар'єри. По всій території України.
Ми пропонуємо семінари, HANDS ON майстер класи з міжнародними зірками косметології, навчання методик з нуля та індивідуальні тренінги по роботі зі складними зонами з постановкою руки.
Навчальний центр Teoxane Ukraine - це завжди зрозуміло та цікаво, багато анатомії та практики на моделях.
Тренери навчального центру TEOXANE UKRAINE – найкращі фахівці України, які поєднують у собі досвідчених практиків та педагогів, з прогресивними методиками навчання та уважним ставленням до кожного слухача.
Дивіться актуальний розклад Навчального центру TEOXANE UKRAINE у вашому місті ТУТ і реєструйтесь на теми та форми навчання, що вас цікавлять.

Illustration

У НАВЧАННІ НЕ МОЖНА ЗУПИНЯТИСЬ...

Illustration

INTERNATIONAL TEOXANE ACADEMY

Всесвітня провідна освітня онлайн-платформа в галузі навчання ін'єкційних фахівців. TEOXANE ACADEMY пропонує персоналізоване навчання від світових експертів DR. PATRICK TREVIDIC, PR. F. BERNARDINI, ДР. LEE WALKER, DR. RAUL CETTO, DR. NABILA AZIB та ін.
Ставши її членом, ви зможете у будь-який зручний для вас час проходити навчання з контурної корекції особи, анатомії небезпечних зон та складних зон корекції, з питань ведення бізнесу в сучасних умовах, планування етапів процедур та social media лікаря.
На вас чекають подкасти на актуальні теми, тести для самоперевірки своїх знань з анатомії та інших питань медицини, анонси майбутніх навчань.
Як стати членом міжнародного онлайн закритого ком'юніті TEOXANE ACADEMY, дізнайтесь у регіонального представника TEOXANE за телефоном тут або залиште свої контакти ТУТ і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.